Yavuzselim Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Sultanbeyli yavuzselim mahallesi su kaçağı tespiti olarak firmamız son teknolojik aletler kullanılmaktadır.

Termal kamera ve üst düzey akustik ses dinleme kulaklıklarıyla, alanında uzman kadro ve çalışma arkadaşlarımızla hizmetinizdedir.

Su kaçaklarını tespiti artık çok basit. Eski usullerle su kaçağının tespiti oldukça zor ve meziyetli bir işti. Neden meziyetli, uğraştırıcı ve can sıkıcıydı ?

Günümüz teknolojisine ait cihazların hiçbiri bulunmuyor, ev veya iş yerimiz su kaçağının tespitine kadar geçen sürede kırılan ve dökülen görüntüsü ile yarım bir kaba inşaatı andırıyordu.

Sultanbeyli Yavuzselim Mahallesi Su Kaçağı Tespiti İle;

Oysa şimdi size son model teknolojik aletlerle evinizi iş yerinizi yani her yeri kırmadan dökmeden ve zarar vermeden sadece kaçağın olduğu yerin tespitini nokta atışı olarak yapıyoruz.

Tam tabiri ile nokta atışı yapıyoruz .

Gerekli onarım işlemi sadece kaçağın olduğu yere yapıldığı için eviniz de veya iş yerinizde sadece bir saatlik bir işçilikle sizleri bu sıkıntıdan kurtarıyoruz.

Aynı zamanda firmamız deneyimli çalışma arkadaşlarımız ve gerekli teknolojik aletlerle kombi bakımı ve onarımı ile özel makinelerle ilaçlı petek temizliği de yapmaktadır.

Yaz aylarında kullanılmayan kombi ve petekleriniz içerisinde barındığı su dolayısı ile peteklerde paslanma tıkanma ve kirlenmeye yol açar.

Bu durum kış aylarında kombinizin ve peteklerinizin evinizi iş yerinizi v.s. bütün oturma alanlarınızı ısıtamama gibi sorunları da beraberinde getirir.

İşte tam da burada biz devreye giriyoruz. Gerekli bakımı ve onarımı yaptıktan sonra sıcak kış günlerini size sunuyoruz.

Unutmayın size bir telefon kadar yakınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Hemen ARA