Sultanbeyli Tıkanıklık Açma

Sultanbeyli Tıkanıklık Açma adı altındaki firmamız deneyimli personellerimizle ihtiyacınız durumunda siz değerli müşterilerimizin sadece bir telefon uzağınızdadır.

Evinizde ve iş yerinizde her türlü gider tıkanıklıkları için profesyonel makineler ve gerekli tüm alt yapıya sahip uzman çalışma arkadaşlarımızla dakikalar içerisinde kırmadan tüm tıkanıkları açıyoruz.

Özel vakum makinelerimiz le tüm gider tıkanıklıklarını kısa bir süre içerisinde açan uzman kadromuz bizden kaynaklı tüm sorunlar karşısında sizden hiçbir servis ücreti talep etmemektedir.

İşlemlerimiz kırmadan, sökmeden ve dökmeden gerçekleşmektedir.

Sultanbeyli Tıkanıklık Açma

Firmamız tuvalet tıkanıklığı olsun veya binalarda ana hat tıkanıklıkları olsun işini profesyonelce yapmaktadır. Tıkanıklık olan bölgeye ulaşır ulaşmaz gerekli fizibilite çalışmalarını yapıp önce nasıl bir yol izlenecek ona karar veriyoruz.

Tıkanıklığın nerede olduğunu anlamak ve yerinin  tespitini yapmak için kameralı sistemler ile tıkalı olan boruların içini görüntülüyoruz. Tıkanıklığın yerini tespit ettikten sonra robotlu makineler  ile kırmadan  tıkanıklığı açıyoruz. Tıkanıklığı açtıktan sonra ileri ki zamanlarda tekrar kamera ile görüntüleme yapıp tekrar bir sıkıntı olup olmayacağı hakkında bilgi veriyoruz.

Talimatınız üzerine gerekli tüm işlemleri yapıyoruz. Normal tesisatçılar tıkanıkları çeşitli boru ve demirlerle açmaya çalışır. Bu işlem hem uzun zaman alıp hemde gider içlerinde ki plastik aksamlara ve pimajlara zarar verir.

Detaylı bilgi ve fiyatlarımız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Hemen ARA