Sultanbeyli Su Tesisatçısı

Sultanbeyli su tesisatçısı olarak alanında uzman kadromuzla ve Sultanbeyli nin her yerine mobil servislerimizle 7/24 hizmetinizdeyiz. Bize tüm su tesisatı sorunları için ulaşabilirsiniz.

Son teknolojiye sahip makine, cihaz ve sarf malzemelerimizle kısa sürede kesin ve kalıcı çözümler buluyoruz.

Sultanbeyli Su Tesisatçısı ve Hizmetlerimiz

  • Su kaçağı konusunda bünyemizde bulunan kızılötesi ve termal kameralar ile akustik ses dinleme kulaklıklarıyla kaçağın olduğu yeri nokta atışı tabiri ile milimetrik olarak buluyoruz.

Yaptığımız işçilik sonrası  çok küçük bir çalışma alanı oluşturup işlemin yine çok kısa bir sürede bitmesine büyük bir katkıda bulunuyoruz.

  • Kullanıma bağlı olarak zamanla aşınan, çatlayan veya soğuktan patlayan su borularının tamirini de teknik elemanlarımız yardımı ile yapıyoruz.
  • Eviniz de, iş yeriniz de ki lavabo tıkanıklığı veya gider tıkanıklığı ile ilgili tüm sorunlarınızı özel vakum makinelerimiz ve uzman kadromuz yoluyla kısa sürede açıyoruz.
  • Tüm musluk, batarya ve vana benzeri aletlerin tamiri yada değişimi için bize ulaşabilirsiniz.
  • Son olarak havaların da kombi bakımı ve petek temizliği için yine bize ulaşabilirsiniz.

Kombi bakımı ve onarımı alanında uzman kadromuz vede petek temizliği için özel üretilmiş son model teknolojik makinelerimizle kombinizin bakımını, peteklerinizin ilaçlı temizliğini çok  kısa bir sürede yapıyoruz.

Detaylı bilgi için lütfen arayınız…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Hemen ARA