Mecidiye Su Tesisatçısı

Mecidiye su tesisatçısı olarak son model cihazlar ve alanında uzman kadromuzla her türlü su tesisatı sorunlarınız için hizmetinizdeyiz.

Her türlü su kaçağı tespitini gerek evlerinizde gerek iş yerlerinizde özel termal kameralarla ve akustik ses dinleyici kulaklıklarla nokta atışı yaparak buluyoruz.

Yaptığımız bu işlem sonucu çok küçük bir tamir alanı oluşturuyoruz.

Bu size hem maddi anlamda olumlu yansıyor hemde gün içerisinde zamanınız dan çalmayıp işlerinizin aksamasının önüne geçiyor.

Mecidiye su tesisatçısı olarak verdiğimiz hizmetler bununla sınırlı değil. Her türlü su tesisatı sorunları için hizmetinizdeyiz.

Çatlatan su borularınız vede tıkanan lavabo ve tuvalet giderleriniz için kısa ve pratik çözümlerimiz vardır.

Özel tesisat aletleri ve sarf malzemeleri ile kırmadan ve dökmeden gider tıkanıklıklarına kalıcı çözümler buluyoruz.

Kombi Bakımı ve Petek Temizliği

Firmamız sadece tesisat hizmeti vermeyip kışın siz değerli müşterilerimiz en çok muzdarip olduğu kombi bakımı ve petek temizliğini de yapmaktadır.

Yazın kullanılmayan kombi ve petekleriniz içinde barındırdığı suyun paslanmasından dolayı kombi veriminin düşmesine neden olur.

Yeterince ısı üretemeyen kombi daha çok enerji harcayarak faturaların daha çok gelmesine neden olur.

Aynı zaman da peteklerin içerisinde bulunan pasın kombiye ulaşması kombinin sarf malzemelerinin zarar görmesi anlamına gelir. Bu durum da siz kombi kullanıcılarına maddi zarar olarak geri döner.

Tamda burada biz devreye giriyoruz ve özel temizleme makineleri ile kombinizin bakımını ve peteklerin ilaçlı temizliğini yapıyoruz. Üstelik çok uygun fiyata. Bilgi için bizi arayın.

Mecidiye Su Tesisatçısı ve Teknik Ekipman

Alanında uzman kadro ve iş arkadaşlarımız la, son teknolojiye sahip özel makinelerimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Tüm tesisat sıkıntılarınız için, kombi ve petek temizliğiniz için bizi arayın…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

Hemen ARA